Sahibinden Gibi PHP Script ile Ücretsiz Olarak Sitenizi Kurun

Paylaşım Tarihi :

Günümüzde ilan siteleri firma ve kurumlar için önemli bir iletişim ve pazarlama kanalı haline gelmiştir. Araba, ev, iş ilanları ile farklı kategorilerde ilanların yer aldığı siteler sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak bu tür sitelerin kurulması için geliştiriciden profesyonel destek almak gerekebilmektedir.

Osclass ile artık ilan sitesi kurmak oldukça kolay hale gelmiştir. PHP tabanlı açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemi olan Osclass; Wordpress benzeri kullanım arayüzü, tema ve eklenti desteğiyle bir ilan sitesi kurmada gereken tüm araçları sunmaktadır.

Ücretsiz indirilen Osclass ile araba, emlak, iş ilanları başta olmak üzere farklı kategorilerde ilan ekleyip yönetebilir, sitesini kendi isteğinize göre özelleştirebilirsiniz. Çeşitli hazır tema seçenekleri ile site görünümü kolayca değiştirilebilmektedir.

Osclass sayesinde geliştirici desteğine gerek kalmadan kendi ilan sitesinizi kurabilir, farklı ürün ve hizmetleri tanıtabilirsiniz. PHP ve veritabanı bilgisi gerektirmeyen kullanım arayüzü ile Osclass, ilan siteleri için ideal bir çözümdür. Ücretsiz olması nedeniyle tercih edilen bu açık kaynak kodlu yazılım, ilan pazarınıza kolaylıkla girebilmenizi sağlar.

indir