Akbank Axess Kart Kampanyasıyla 2.500 TL'ye Kadar Chip-Para Hediye!

Paylaşım Tarihi :

Akbank, müşterilerine özel yeni bir kampanya sunuyor! Axess'e ilk defa üye olanlara özel bu kampanyada, kart başvurusu yapan ve onay alan müşterilere tam 2.500 TL'ye kadar chip-para hediye edilecek.

Kampanya Detayları

Akbank'ın bu özel kampanyasına katılmak oldukça kolay. İlk defa Axess Ana Kredi Kartı başvurusunda bulunan ve kartı onaylanan Akbank müşterileri bu fırsattan yararlanabilirler. İşte kampanyaya dair önemli bilgiler:

Kimler Katılabilir?

Promosyona, Akbank Bireysel Kredi Kartı bulunmayan ve 1 Şubat 2024 - 29 Şubat 2024 tarihleri arasında ilk kez Axess Ana Kredi Kartı başvurusu yapan ve 29 Şubat 2024 tarihine kadar kartı onaylanan müşteriler katılabilir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Onaylanan Akbank üyeleri kampanyaya 29 Şubat 2024 tarihine kadar Juzdan, Akbank Mobil veya SMS yoluyla başvuruda bulunabilirler.

Kazançlı Harcamalar

Kampanya kapsamında, 15 Mart 2024'e kadar yapılan her 2.000 TL ve üzeri harcamada 250 TL chip-para hediyesi kazanabilirsiniz. Toplamda 2.500 TL'ye kadar bu özel ödülü elde edebilirsiniz.

Katılım İçin İpuçları

Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için herhangi bir ödeme yapmadan önce "Hemen Katıl" butonuna tıklamanız gerekiyor. Profil alanınızda "Kampanyalarınız" başlığı altında görünen bir kampanyaya kolayca katılabilirsiniz.

SMS ile katılım istiyorsanız, bankanın kayıtlı cep telefonu numaranızdan "ODÜL" yazıp, ilk düzenlemeden önce 4566'ya SMS göndermeniz gerekiyor. Katılım için gönderilen SMS'lerin operatörün tarifesine göre ücretlendirileceğini unutmayın.

Kampanya Kapsamı Dışındaki Harcamalar

Kuyumculuk, sigorta, vergi giderleri ve nakit ödeme işlemleri kampanyanın kapsamı dışındadır.

Ödüllerin Geçerliliği

Kampanya ödülleri, aynı gün ve aynı işyerinde yapılan ilk 2.000 TL'ye kadar olan harcamalarda geçerlidir.

Bu fırsatları kaçırmamak için hemen başvurun ve Akbank Axess Kart Kampanyası ile kazancınızı artırın! Unutmayın, kampanya tarihleri sınırlı, bu avantajlı teklifi değerlendirin!