CarrefourSA Marketlerinde 5 LT Teneke Ayçiçek 55,99 TL'ye Düştü! Kampanya Son Günü 8 Şubat 2024

Paylaşım Tarihi :

CarrefourSA marketleri, ayçiçek yağı alışverişi yapacakları sevindirecek muhteşem bir kampanya başlattı! İşte detaylar:

Yudum Marka 3 Litrelik Ayçiçek Yağı Sadece 139,90 TL!

1 - 7 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu özel fırsatta, Yudum marka 3 litrelik ayçiçek yağı normalde 169,90 TL olan fiyatıyla satışta. CarrefourSA karta özel olarak sadece 139,90 TL'ye satışa sunuluyor. Bu dev indirim, alışveriş yaparken cebini düşünenler için kaçırılmayacak bir fırsat!

Kaliteli ve Ekonomik Ayçiçek Yağı İhtiyacınızı CarrefourSA Karşılıyor

CarrefourSA marketlerinde başlatılan bu kampanya, ayçiçek yağı satın almak ve stoklamak isteyenlere kaliteli uygun fiyatlı ayçiçek yağını temin etme imkanı sağlıyor. İşte detaylar:

CarrefourSA Kalitesiyle Mutfaklarınıza Lezzet Katın

Özellikle mutfak alışverişlerinde sıkça kullanılan ayçiçek yağı, CarrefourSA'nın bu indirimiyle daha da cazip hale geliyor. CarrefourSA, müşterilerine kaliteyi uygun fiyatlarla sunarak mutfaklarınıza lezzet katmayı amaçlıyor.

Sınırlı Stoklarla, 7 Şubat'ta Son Bulacak İndirim

Stoklarla sınırlı olan CarrefourSA market ayçiçek yağı indirimi 7 Şubat tarihinde sona erecek. Eğer alışveriş listenize ayçiçek yağı eklemeyi düşünüyorsanız, acele etmenizde fayda var! CarrefourSA'da, CarrefourSA karta özel yapılan bu indirimden yararlanarak hem kaliteli bir ürün alabilir, hem de tasarruf edebilirsiniz.

Kampanya Bitmeden CarrefourSA'ya Uğrayın!

Bu fırsatı kaçırmamak için 7 Şubat'a kadar CarrefourSA marketlerine uğrayın! Kaliteli ve ekonomik ayçiçek yağı alışverişi için CarrefourSA'nın sunduğu bu özel kampanya sizleri bekliyor. Hem lezzetli yemekler yapmak hem de bütçenize katkı sağlamak için hemen harekete geçin!