Ayçiçek Yağında Dib Fiyat Listesi! Çetinkaya Marketleri 1-15 Şubat 2024 Aktüel Kataloğu

Paylaşım Tarihi :

Çetinkaya marketleri tarafından sunulan indirim kataloğunda, ayçiçek yağında geçerli büyük indirim fırsatı dikkat çekiyor. Tüketicilere "Keyifli alışverişin tadını çıkartın" sloganıyla hitap eden market, 15 Şubat tarihine kadar geçerli olan indirim kampanyasını duyurdu. Çetinkaya Marketleri, 1-15 Şubat 2024 aktüel kataloğunda kahvaltılık, deterjan, temizleyici ürünlerden birçok üründe dev indirim fırsatları sunuyor. İşte detaylar...

Ayçiçek Yağında Kaçırılmayacak Fırsat!

Çetinkaya marketleri tarafından duyurulan indirim kataloğu, "Keyifli alışverişin tadını çıkartın" sloganıyla tüketicilere sunuldu. 15 Şubat tarihine kadar geçerli olan indirim kampanyasında Çetinkaya Marketleri, 1-15 Şubat 2024 aktüel kataloğunda kahvaltılık, deterjan, temizleyici ürünlerde büyük indirim fırsatları sunuyor. 15 Şubat tarihine kadar geçerli olan ürün listesinde, ayçiçek yağında kaçırılmayacak bir indirim fırsatı dikkat çekiyor.

Çetinkaya Marketlerinde, 1-15 Şubat 2024 aktüel kataloğunda bulunan 5 litrelik ayçiçek yağı, sadece 184 TL'ye satışa sunuluyor. Ancak, stoklarla sınırlı olan bu ürünler, 15 Şubat tarihine kadar indirim kataloğunda belirtilen fiyatlarla geçerli olacak.

İkinci Üründe %50 İndirim!

Çetinkaya marketleri tarafından duyurulan indirimli ürünler aktüel kataloğunda şu şekilde sıralanıyor:

  • Orkide Ayçiçek Yağı 5 Litre, kayıtlı müşterilere özel indirimle sadece 184,90 TL'ye satışa sunulacak.
  • ABC Matik Çamaşır Deterjanı çeşitleri 6 kg'lık ambalajda sadece 144,99 TL'ye müşterilere sunulacak.

Ayrıca, toz şeker, eski kaşar peyniri, çay, sucuk, zeytin, beyaz peynir gibi ürünleri uygun fiyatlarla satın almak isteyenler, Çetinkaya marketlerinde 15 Şubat tarihine kadar geçerli olan katalog fiyatlarından yararlanabilirler.

Çetinkaya marketleri tarafından duyurulan aktüel ürünler kataloğunda dikkat çeken bir diğer fırsat ise, Dr. Oetker ürünlerinde (pudra şekeri, pizza kek harcı, profiterol harcı, puding, çikolata parçaları, hamur kabartma tozu, şeker vanilya gibi) bir alana ikincisi %50 indirimli olarak sunulacak.

Çetinkaya marketleri tarafından sunulan Dr. Oetker ürünlerinden birini alarak, ikincisini %50 indirimle satın alabilirsiniz. Bu fırsatları kaçırmayın!