PHP SCRIPT İLE ÇEVRİMİÇİ FİLM İNDİRME SİTESİ KURMAK

Paylaşım Tarihi :

All in one pack Online Movie Streaming (AiOPMSD) ücretsiz bir MySQL veritabanı ve PHP betiğidir. Bu betik sayesinde kullanıcılar herhangi bir programlama bilgisi olmadan çevrimiçi film izleme ve indirme portalı kurabilirler. Yapılması gereken sadece veritabanını içe aktarmak, betik dosyalarını yüklemek ve bazı temel yapılandırmaları değiştirmektir.

Betiğin final sürümü birçok iyileştirme ve hata düzeltmesi getirmektedir. Bunlar arasında sosyal paylaşım sayfalarındaki eksik resim ve açıklama sorununun giderilmesi, yeni filmler slaydının dinamik hale getirilmesi sayılabilir. Ayrıca tüm kategori ve ülke sayfaları ana menüye eklenmiştir.

Betik sayesinde 2.000'den fazla film hazır olarak akışa ve indirmeye hazırdır. Tasarımı uyumludur ve her cihazda iyi deneyim sağlar. Film detayları, küçük resimler, puanlar vb. açıkça görüntülenir.

Teknik olarak betik hafiftir, akışlar güvenilir sunuculardan yapılır. Önbellekleme ile kaynak kullanımı azaltılır. Çevrimiçi destek imkanı sunulur.

Sonuç olarak, bu ücretsiz PHP betiği sayesinde kolaylıkla çevrimiçi film portalı kurmak mümkündür. Hazır içerik, fonksiyonel özellikler ve iyileştirilmiş tasarım ile kullanıcılara güçlü bir platform sağlar.

indir