PHP Tabanlı Ücretsiz SMS Yönetim Sistemi Kalkun İndirin

Paylaşım Tarihi :

Günümüzde mobil cihazlar yaygın kullanım alanı bulmuş durumda. Kurumların müşterileriyle iletişim kurmaları için en etkili kanallardan biri de SMS teknolojisidir. Ancak bu amaç için yazılım geliştirme bilgisi gerektiren çözümler mevcuttu.

Artık ücretsiz indirilen Kalkun sayesinde kolaylıkla SMS yönetim sistemi kurabilirsiniz. PHP ve MySQL tabanlı açık kaynak kodlu bu sistem, Gammu aracılığıyla telefon cihazlarına SMS gönderebilme ve alabilme özelliğine sahiptir.

Web arayüzü üzerinden kolayca kullanılabilen Kalkun ile farklı kategorilere göre kişi ve gruplar tanımlayıp raporlar oluşturabilir, gelen mesajları inceleyebilirsiniz. Eklentiler sayesinde birçok ek fonksiyon da yerine getirilebilir.

Ücretsiz indirilebilen ve kolay kurulumuyla dikkat çeken bu SMS yönetim sistemi, kurumların müşterileriyle etkileşimli iletişim kurmalarına imkan sağlar. Veri toplama ve işleme süreçlerini hızlandıran Kalkun, KOBİ'ler için de uygun bir çözümdür. PHP tabanlı bu esnek sistemi ücretsiz indirip kullanmaya başlayın.

indir