PTT İhtiyaç Kredisi: TC Kimlik Kartı ile Başvur, Anında 50.000 TL Nakit Desteği Kazan!

Paylaşım Tarihi :

Ülkemizde ekonomik sıkıntılarla mücadele eden vatandaşlar, özellikle dar gelirli aileler için geçim sorunlarını artırıyor. Ay sonunu getirmekte zorlanan bireylerin kredi talepleri ise gün geçtikçe artıyor.

Merkez Bankası ve Kredi Faiz Oranları

Merkez Bankası'nın parasal sıkılaşma politikasına geçişi, bankaların kredi faiz oranlarında rekor artışlara yol açtı. Bu durum, bankadan kredi çekmeyi her geçen gün biraz daha zorlaştırdı. Ancak nakde sıkışan vatandaşları rahatlatmak adına PTT, anında nakit para desteği sunuyor.

PTT İhtiyaç Kredisi: Acil Nakit İhtiyacına Pratik Çözüm

PTT tarafından yapılan açıklamada, nakit ihtiyacı olan bireylere acil nakit desteği sağlanacağı belirtildi. Kefilsiz ve şartsız olarak sunulan Aktif Bank'tan İhtiyaç Kredisi, %5,79'dan başlayan faiz oranları ve 36 ay vade ile sunulmaktadır. PTT iş yerlerine giderek bilgi ve belgelerinizi ileterek kolayca başvuru yapabilirsiniz. Kredi notunuza göre faiz oranı değişebilir.

PTT İhtiyaç Kredisi Koşulları

Açıklamada, "N Kolay İhtiyaç Kredi faiz oranı, kredi notunuza göre değişkenlik gösterebilir. Hesaplamada kullanılan %5,79 aylık akdi faiz oranı, en yüksek skor bandında bulunan kişiler için geçerli olan kredi faizidir." denilerek kredi koşulları net bir şekilde açıklandı.

50.000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama Tablosu

PTT, Aktif Bank N Kolay İhtiyaç Kredisi paketi ile 100.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kampanyası sunmaktadır. Özellikle 50.000 TL limitli ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için PTT, 36 aya kadar vadeli kredi imkanı sunmaktadır. 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarı 4.061 TL, 24 ay vadeli kredi paketinde ise taksit 4.563 TL olarak hesaplanmaktadır. Kredi başvurusu için kimlik belgesi ile PTT şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz. Onay alan kişilere anında ödeme yapılacaktır.