Kentsel Dönüşüm Başkanlığı'ndan Müthiş Fırsat: 276 Muhteşem Arsa Malatya'da Satışta!

Paylaşım Tarihi :

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanlığı, arsa sahibi olmak isteyen vatandaşlara muazzam bir fırsat sunuyor. Battalgazi ve Doğanşehir ilçelerinde toplamda 276 muhteşem arsa, 24 ay vadeli özel satış ile sizleri bekliyor. İhale usulü satış 26 Şubat'ta gerçekleşecek.

Çeşitli Konumlar, Ayrıcalıklı Fırsatlar: Malatya'da Toplamda 276 Arsa Satışta!

Malatya'nın Battalgazi ve Doğanşehir ilçelerinde farklı konumlarda toplamda 276 muhteşem arsa, siz değerli vatandaşlarımız için satışa sunuldu. Satın alma işlemlerinde yüzde 25 peşinat ödeyerek, 24 ay vadeli özel satış avantajlarından faydalanabilirsiniz. Üstelik peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatını kaçırmayın. 26 Şubat'ta gerçekleşecek olan ihaleyle arsalar sahiplerini bulacak.

Özel İndirimlerle Arsa Sahibi Olma Fırsatını Kaçırmayın!

Malatya'da Battalgazi ve Doğanşehir ilçelerinde bulunan 276 muhteşem arsa için satışa çıkartılan özel indirimlerle peşin ödeme avantajını değerlendirin. Yüzde 20 indirimle öne çıkan bu fırsatı kaçırmamak için acele edin. 26 Şubat 2024 Pazartesi günü saat 10:30'da başlayacak olan açık artırmaya TOKİ İstanbul hizmet binası konferans salonu ile Küçükçekmece İstanbul'da ve Ankara Holiday INN otel konferans salonu ile Çankaya Ankara'da canlı katılım sağlayabilir, muhteşem arsalar için teklifte bulunabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Katılım İçin Son 12 Gün!

Emlak Müzayede kapsamında paylaşılan bilgilere göre, 26 Şubat 2024 tarihinde gerçekleşecek olan açık artırmaya katılım sağlamak isteyenler için internet üzerinden başvurular bir gün önceden alınmaya başlanacak. Bu 276 muhteşem arsa satışı için son 12 gün kaldı. Arsa teminatını ödeyenler, sıkıntısız bir şekilde açık artırmaya katılım sağlayabilecekler.

Detayları Emlak Müzayede Sitesinde İnceleyin!

Satışa çıkartılan arsaların muhammel bedelleri metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Daha fazla bilgi ve detayları öğrenmek için emlak müzayede sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu eşsiz fırsatı kaçırmayın, hayalinizdeki arsayı sahibi olma şansını yakalayın!